Reference Naši klienti

Jiřina je pro mne příklad pracovitosti a poctivého přístupu k řemeslu. Její tvorba je pro mne fontánou barev i tvarů, zásnubami kvality s odvahou tvořit a kombinovat nezvyklé a neotřelé. Doporučuji všem, kdo si chtějí dopřát luxus perfektního zpracování a mají odvahu třeba i něco změnit ve svém zažitém způsobu odívání. Jiřina Vám bude inspirujícím průvodcem při hledání způsobu, jak oblečením prezentovat sami sebe. S její pomocí se budete cítit skvěle.

Věra Hörstová, výtvarnice

Chtěla bych Všem nevěstám doporučit návštěvu stránek Jiřiny Tauchmanové, kde je možné si prohlédnout překrásné šaty. Jsou jedinečné - originální a každá nevěsta chce být přece jedinečná, originální a krásná. A tou může být právě díky modelu od Jiřiny Tauchmanové. Ve svůj den D jsem se opravdu cítila jako princezna všemi obdivovaná, byla jsem středem pozornosti pro nevšednost, krásu a originalitu a tak jsem se cítit chtěla. I dnes, když s rodinou nebo přáteli prohlížíme fotografie, jsme uneseni.

Jitka Brotánková

Jiřinka je moje srdeční záležitost. Vždy vím, které šaty bych si chtěla na sebe obléci, a Jiřinka splní každé mé přání. Nejsou to jen šaty, ale jsou jako moje druhá kůže. Cítím se v nich výborně – žensky, a hlavně pohodlně. Její šaty miluji a obdivuji její celkovou práci. Jiřinka není jen moje přední návrhářka, ale i přítelkyně, u které se cítím vždy výborně a ráda k ní chodím.

Tereza Kostková, herečka a moderátorka

Miluji dobře padnoucí kalhoty a elegantní rockový styl. Toto vše Jiřinka krásně umí skloubit dohromady. Jiřinka mě oblékala v pořadu Duety...když hvězdy zpívají, byl to úžasný zážitek a naše spolupráce i nadále trvá, jsem nadmíru spokojená. Myslím, že jsme si přímo padly do noty a v kostýmech skloubily vše, co jsme jen skloubit mohly a dopadlo to více než dobře. Připadám si velice žensky v jejích krásně padnoucích korzetech, kterými jsou doplněny ještě úžasnější kalhoty. Jestliže chcete něco krásného, originálního a ženského, myslím, že Jiřinka Tauchmanová je ta pravá volba.

Petra Janů, zpěvačka a herečka

Miluji nekonvenční originalitu a vkus. Jiřinka dokáže toto skloubit. Její modely jsou úžasné, padnoucí, nápadité. Na jednoduchém oblečení dokázala udělat prvek, který ho totálně změnil. Nemám rád zdobení, ale dobře umístěný prvek dokáže i z obyčejné věci udělat unikát, který v obchoďáku neseženete. Oblečení musí být jako třešnička na dortu a to ona umí. Spolupráce s ní byla úžasná.

Petr Kolář, zpěvák

Naši klienti
TOPlist